Huśtawki balansujące

KOŃ BUJANY, ZDERZAK, HUŚTAWKA CZY DESKA BUJSKA? 

U nas każdy może wybrać! Konik na biegunach przeznaczony jest przede wszystkim dla najmłodszych, dzieci od 1 roku życia. Na huśtawkach balansujących bawią się zarówno przedszkolaki, jak i dzieci w wieku szkolnym. A bujana deska nie zna granic – bez problemu pomieści nawet dorosłych.

 

 

KOŃ PIŁKARSKI

Koń Futu jest naszą gwiazdą. Kochają go zarówno młodzi, jak i starzy. Ale czasami trzeba ubrać klasykę w nowy płaszcz. Dlatego powstał koń Futu Ventus, młodszy brat naszego tradycyjnego konia Futu. Aby ułatwić Ci nawigację, oba noszą nazwę Futu, ale różnią się nazwiskami. Oryginalny koń nazywa się GRAND , nowszego nazwaliśmy  VENTUS . Leci jak wiatr!

 

FUTU GRAND  to spokojniejszy dżentelmen, który toleruje eleganckie detale. Na SIODLE BIO SKÓRZANYM możemy wygrawerować nazwisko jeźdźcasię SECRET BOX z metryką konia. Skrzynka pocztowa idealnie sprawdzi się jako kryjówka na sekrety lub listy do przyszłych pokoleń. Na ziemi koń mocniej siedzi włos - jest wykonany ze sklejki o grubości 15 mm. Futu Grand trzyma się eleganckiegoBRĄZOWEGO KOLORU, który najbardziej mu odpowiada.

 

FUTU VENTUS  to bardziej szalona wersja swojego odpowiednika. Daliśmy mu 3MM THINNER BODY , dzięki któremu może biec jak wyścig. Skórzane siodło? Jednak to nie działa dla niego. Nie znajdziesz z nim nawet tajnej kapsuły czasu. Jest funkcjonalny i szybki. Jest trochę wybredny, więc jeden kolor mu nie wystarczy. W stajni oprócz naturalnego przystojniaka można wybrać również charta lub wronę. 

 

BALANS SWING 2 W 1

Wynaleźliśmy wyjątkową huśtawkę!  DESKA + BIODRA = RÓWNOWAGA . Masz deskę do bujania i chcesz zamienić ją w pełną huśtawkę? Załóż na bokach i gotowe w minutę! W mgnieniu oka można zmienić huśtawkę w huśtawkę.

 

Huśtawka MOTUS

Odkurzyliśmy stary dobry klasyk, na co nie możemy pozwolić, huśtawka równowagi. Nasz nazywa się MOTUS i sprawi, że zakręci Ci się w głowie z radości. Dobre gołębie wracają. Wypróbuj, a od razu zrozumiesz dlaczego.

 

 

HUŚTAWKA

Hoo , hoo, WAHACZA DESKA ! Może na to nie wygląda, ale jest bardzo zabawny!
Nowy „przepis” dał początek nowej bujanej desce III. Pokolenie. Możesz do niego przyczepić FOOT ROCKING HORSE lub zrobić z niego BALANS SWING .

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz