Drabinky Faber

NAJLEPSZE UTWORY TWORZY NATURA, TUŻ PO NIEJ ANTONIE I EMMA 

Faber do WYJĄTKOWY DREWNIANY BLOK BUDOWLANY z którego można budować dziesiątki różnych budowli, które można bez końca przebudowywać i zmieniać.

 

 

ROŚNIE Z DZIEĆMI, DOSTOSOWUJE SIĘ DO POKOJU DOROSŁEGO I NA ZEWNĄTRZ

Po prostu zacznij od kilku cestii i zbuduj trójkąt Piklera, aby się z nim zapoznać. Stopniowo pozyskiwać kolejne części i aksesoris budowlane, az małego treyką wybudować dom z huśtawką, drabinki ze zjeżdzalnią, ściankę wspinaczkową, a nawet domową SIŁOWNIĘ dla rodziców.

 

 

Podstawową jednostką budynkową jest PANEL Faber. Panele można łączyć w kilku pozycjach za pomocą wkrętów do drewna i specjalnych łączników (obok siebie, jeden na drugim, pod różnymi kątami...). Budynki mogą być budowane w przestrzeni na ziemi, kotwione do walla lub obie opcje można dowolnie łączyć.

 

Podstawowe konstrukcje wspinaczkowe można ulepszyć dodając AKCESORIA . Huśtawka, zjeżdzalnia, deska wspinaczkowa, kolekka gimnastyczna, nawet drabinka linowa dodadzą attraccyności kadzemu budynkowi.

 

WYOBRAŹNIA BEZ OGRANICZEŃ

Możesz budować według własnych pomysłów i aranżacji. Zalecamy przestrzeganie podstawowych zasad budowy i bezpieczeństwa, które można znaleźć w naszych INSTRUKCJACH .

Na początek polecamy wybrać jeden z  INSPIRUJĄCYCH BUDYNKÓW , w kyromy przygotwane są wszystkie części, które muszą zrobić budynku. Nasz konfigurator online FABERPOINT również ułatwi Ci pracę - obliczyć części potrzebne do konstrukcji betonowej.

Możesz kupić Faber
(1) jako ZESTAW (specjalną mieszękę części, kożej być użyta do budowy x różnych budynków, odpowiednia na pozęcinia),
(2) jako INSPIRACYJNĄ BUDOWĘ (dokładna liczba części dla betonowego budynku)
( 3) przez INDYWIDUALNE CZĘŚCI (osobiste części dla bardziej zaawansowanych konstruktorów)

 

USTAWIENIA FABER

Zestawy zawierają starannie wymieszane części budowlane i akcesoria, aby uczynić budowanie tak wygodnym, jak to tylko możliwe. Każdy zestaw posiada w nazwie NUMER, WSKAZUJĄCY NA MINIMALNĄ ILOŚĆ BUDYNKÓW, KTÓRE MOŻNA ZBUDOWAĆ Z CZĘŚCI . Jeżeli budynek zawiera AKCESORIA oprócz podstawowych części budynku , JEST OZNACZONY ZNAKIEM „+” . Aby uzyskać lepszy pomysł, obejrzyj ten film z naszego najpopularniejszego zestawu Faber 13+ (możesz z niego zbudować 13 lub więcej budynków, zestaw zawiera akcesoria).

 

NAJPIERW ZDROWY RUCH

Zmienność przestrzeni do raczkowania daje dzieciom możliwość korzystania i angażowania całego narządu ruchu. Jest to wspaniałe narzędzie do rozwijania koordynacji ciała w zakresie motoryki małej i dużej. Wybór strategii chwytu, wykonywanie ruchu we współpracy z całym ciałem czy koordynacją wzrokowo-ruchową doskonale stymulują rozwój wspomnianych zdolności motorycznych. Wszystko to sprzyja rozwojowi naturalnie prawidłowych stereotypów ruchowych ciała. Fizjoterapeuta Zdeněk Ouzký szczegółowo omawia ten temat na naszym BLOGU w artykule FABER OCZAMI FIZJOTERAPEUTY .

 

 

UCZCIWA, MASYWNA KONSTRUKCJA, KTÓRA TRWA DLA POKOLEŃ

Wszystkie części wykonane są z wyselekcjonowanej sklejki bukowej i bukowej . Kładziemy nacisk na jakość materiału i jego obróbkę. Dzięki temu Faber przetrwa nie tylko Twoje dzieci, ale także przyszłe pokolenia. PRODUKUJEMY W CZESKIM RAJU z czeskiego drewna, ekologicznie i w sposób zrównoważony, Z SZACUNKIEM DLA PLANETY . Nasze produkty trafiają do Państwa zapakowane w papier i tekturę, bez zbędnych plastików i taśmy izolacyjnej.

 

GDZIE MOŻNA WYPRÓBOWAĆ UTWORY?

Przejdź do naszych PUNKTÓW AE . Są to miejsca partnerskie – kawiarnie, centra rodzinne czy kąciki dla dzieci, w których znajdziesz nasze produkty. Kiedy popijasz kawę, Twoje dzieci mają okazję wypróbować, o co chodzi w naszych placach zabaw.
Listę miejsc znajdziesz tutaj:

 

Jeśli nadal Ci to nie wystarcza, przejdź do FAQ lub po prostu zadzwoń lub napisz do nas, chętnie wyjaśnimy, co jest potrzebne.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz