Bądź częścią wyjątkowego projektu ekologicznego

Własnymi rękami i z szacunkiem do natury wykonaliśmy te wyjątkowe zabawki. Wywołujemy uśmiech na twarzach Twoich dzieci. 

 Praca z pachnącym czeskim drewnem jest dla nas niezwykła i satysfakcjonująca. 

 

W Antonie Emmie za cel postawiliśmy sobie rozruszanie dzieci. Chcemy pokazać im, jak ruch może być wartościowy. Jak fajnie spędzić czas, jednocześnie robiąc coś dla zdrowego rozwoju. Wiemy, że natura może zapewnić dzieciom wszystko – mogą skakać po kałużach, wspinać się po drzewach… Wszystko to przenieśliśmy dzieciom do pokoików, w ich domowym środowisku, pod waszym okiem, jednak wciąż w zgodzie z naturą, która jest naszą najlepszą inspiracją. Podstawowym budulcem wszystkich naszych produktów jest drewno.

 

mceclip0-12

 

Właśnie w tym miejscu nasze wizje o "zielonej" przyszłości przecięły się z projektem ZOE8 (www.zoe8.eu). Zoe już od małego, jak o sobie sama mówi, nosi zielone okulary i myśli o swoim cyklu życia. Wyrosła tak jak Antonie Emma w czeskim lesie, a jej misją jest przynieść do pokoików dziecięcych ekologiczne drewniane zabawki, których dusza pochodzi z lasu. Swoje zielone myśli chce przekazać dzieciom – pokazać, jak możemy współpracować z przyrodą, opiekować się nią i zachowywać odpowiedzialnie, tak żebyśmy mogli ten piękny świat wokół nas przekazać też kolejnym generacjom.

 

las zoe

 

Jakie są nasze wspólne plany?

 

Przyszłość w naszych oczach wciąż pachnie drewnem. Widzimy w niej uśmiech dzieci. Chcemy dla nich wspólnie stworzyć zdrową przestrzeń do ruchu w domach, w przedszkolach i szkołach. Chcemy wspólnie dzielić te najlepsze chwile i przeżycia. Chcemy mieć w Czeskim Raju część swojego lasu, o który możemy dbać. Chcemy wspierać lokalnych dostawców, myślimy o wspólnej produkcji. Chcemy produkować tak, żebyśmy mogli być z tego dumni i móc z czystym sumieniem mówić, że robimy coś dobrego dla środowiska.

 

Co to oznacza dla Ciebie?

 

Będziesz częścią wyjątkowego projektu ekologicznego. Dzięki nowemu know-how, innowacjom w produkcji, jakie wnosi do nas współpraca z ZOE8, wspólnemu zużyciu materiałów i innym synergiom produkcyjnym, jesteśmy w stanie w dłuższej perspektywie dostarczać Państwu tańsze produkty w jakości, którą dobrze znacie. Kontynuujemy prace nad dalszym rozwojem i nieustannie się doskonalimy. Już niedługo możesz spodziewać się nowej kategorii zabawek ZOE8 w naszym sklepie internetowym.

 

Poniżej kilka zdjęć na zachętę. Mamy wielkie plany, pozostańmy w kontakcie.

 

Twój zespół Antonia Emma

 

   

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz