Nadaj swojej drabince nowoczesny wygląd

Teraz Faber może wyglądać jeszcze ciekawiej. Wprowadzamy nową, limitowaną edycję części Faber TATTOO, która zamieni Twoje konstrukcje w dzieło sztuki, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie. Połącz części według własnego pomysłu, standardowe i te "wytatuowane". Oryginalne motywy zainteresują każdego, więc daj dzieciom wybór i razem stwórzcie arcydzieło.

 

czarnyTET 

 

Autorką wspaniałych motywów jest Ievgeniia Shestakova - projektantka z Ukrainy, która potrafi stworzyć wszystko, co tylko przyjdzie nam do głowy. 

Motywy nanieśliśmy laserem na części, które najczęściej pojawiają się w konstrukcjach Faber. Panel, który jest podstawowym budulcem drabinek, ma naniesioną grafikę po obu stronach. Łączniki T1, T2 i T3 - od zewnątrz więc będą wyglądać świetnie na każdej konstrukcji. Natomiast łącznik E1 jest wisienką na torcie – dopełni efekt końcowy od wewnętrznej strony panelu.

 

Części możesz zostawić w wariancie czarnym, lub pobawić się i pokolorować je specjalnymi pisakami, które również mamy w ofercie w wielu kolorach. Zaproś do zabawy całą rodzinę, wybierzcie kolory i kolorujcie do woli. Stwórzcie swój własny i wyjątkowy design – taki, którego nie będzie miał nikt inny. 

 

kompletnyTET1 

 

SUMUJĄC :

wybierz grafikę -> wybierz pisaki w ulubionych kolorach -> stwórz oryginalne części, które będą ozdobą wszystkich konstrukcji

 

A co w tym najlepsze? To co najcenniejsze – czas, który przy tym spędzasz z rodziną. Dzieci będą zachwycone („bo przecież zwykle po zabawkach się nie kreśli ;) razem stworzycie coś pięknego, co zostanie z wami jako wspomnienie dobrej zabawy. Tylko uwaga, kolorowanie uzależnia! Zaczniesz z jedną częścią i nie będziesz chciał przestać. Znamy to z własnego doświadczenia :)

 

7

 

Nasz tip: Wytatuowane części są świetnym prezentem urodzinowym lub na inne okazje – podaruj je już kolorowe lub uraduj dziecko częścią, którą samo pokoloruje. Razem postawcie konstrukcję, potem umieśćcie w niej prezent, który będzie na zawsze wspomnieniem wyjątkowego dnia.

 

Faber Tattoo to limitowana edycja, która będzie dostępna do wyczerpania zapasów ! Zapraszamy do sklepu.

  

PS: Nie zapomnij przesłać nam zdjęcia, już nie możemy doczekać się żeby zobaczyć Wasze dzieła!

 

8

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz